Roda-trainer Bas Sibum wordt de nieuwe hoofdtrainer bij #Heracles Almelo. Dat melden verschillende bronnen binnen de clubs aan diverse media. Mogelijk wordt hij woensdag in #Almelo gepresenteerd. | ZO-NWS
Daarmee keert Sibum terug naar de club waar hij ook als speler actief was en verruild hij de Eerste Divisie voor een klasse hoger. Hij blijft nog tot aan het eind van dit seizoen bij Roda JC. Bij Heracles volgt hij Erwin van der Looi op die vorige maand bekendmaakte dat hij het al na één seizoen voor gezien houdt.
Sibum werd in 2023 coach bij Roda JC. Dat was voor hem de eerste trainersklus in het betaald voetbal. Daarvoor was hij assistent-trainer bij FC Emmen. Met Roda JC bereikte Sibum vorig jaar de play-offs, maar zag directe promotie aan zijn neus voorbij gaan in het beslissende duel tegen FC Groningen.
Niet alleen Heracles had interesse in Sibum. Ook NEC en PEC Zwolle hadden hun oog op hem laten vallen.
gisteren om 11:18 - 2025-04-01 11:18:55 #371048