[quote]
derharrie - 06 augustus 2020 om 18:53
"FCKIP - 06 augustus 2020 om 18:47
"
BAHBAHBAH - 06 augustus 2020 om 18:33
"DERHARRIE - 06 augustus 2020 om 18:27
"Ja durf bijna mijn hand in het vuur te steken dat commerciële afdeling van Roda nog nooit ook maar 1x Decathlon benaderd heeft.
Die afdeling kan niks en er zitten een stel eenheidsworsten die wachten volgens mij dat ze zelf benaderd wordt. Enige wat ze kunnen is bestaande sponsorlijst benaderen en zelfs dat lukt ze niet want sponsors lopen al jaren weg."
Helemaal mee eens, wat dacht je van alle bedrijven die op avantis liggen, zouden die ooit benadert zijn om te netwerken op noord en dus seats te nemen?"
Ben het gedeeltelijk eens. Maar je moet het ook weer niet onderschatten. Decathlon is een Frans bedrijf, dus in Kerkrade beslissen ze niet even of ze mogen en kunnen sponsoren. Medtronic op Avantis is Amerikaans, die hebben 0 meerwaarde in het sponsoren van Roda. Als simpele voorbeelden."
Klopt, een bedrijf zoals medtronic die niet aan particulieren levert heeft niks aan naamsbekendheid, die doen dat puur om goodwill. En is te hopen dat de desbetreffende directeur ofzo voetbalfan is. Daarnaast moet die eventueel kunnen netwerken maar dat hele noord is een lachertje. Oud spelers die weggepest zijn, sponsoren die bij bosjes wegliepen, kleine sponsoren die niet serieus genomen werden etc etc.
Een bedrijf als Decathlon levert natuurlijk wel gewoon aan de particuliere markt dus die hebben wel zeker wat aan sponsoring."[/quote]
Natuurlijk moet Decathlon op het lijstje staan, wat ik meer wil zeggen is dat het niet zo eenvoudig hoeft te zijn als zomaar even binnen lopen. Ik hoop ook dat ze op de korte termijn naar ervaring opzoek gaan, dan zomaar wat stagiaires. Noord is vooral kwestie van relatiemanagement om de relaties te behouden. Maar dat mag ook niet onderschat worden...