Lodi schreef:
Tot nu toe geen enkele ploeg in die bagger divisie die beter is als roda, sterker nog, voetballend waren ze altijd de bovenliggende partij. Door persoonlijke fouten en een gebrek aan scorend vermogen, sta je nu waar je staat. Met een andere cv naast Joppen en een knipser, had je gewoon boven gestaan. Doodzonde als het straks daardoor niet lukt.02 oktober 2021 om 15:22
Ja als we zo beginnen, als we ronaldo in de spits hadden staan... Overigens is joppen ook zeker geen geweldenaar, voetballend een van de slechtste die ik ooit bij roda gezien heb.
Hopen dat pflucke, bouchouari en limbombe fit blijven, anders hebben we met deze smalle selectie gewoon een dik probleem... als iedereen fit blijft, dan kunnen we met een beetje geluk zomaar 2e worden. Maargoed, met een beetje pech word je ook zomaar 12e, zo dicht ligt het allemaal bij elkaar. We gaan t zien zal ik maar zeggen!