rodafan123 schreef:Vrijdagavond schreef:dit ligt er puur aan wat jij jeugd noemt. van de branden is deze zomer over gekomen van jong mechelen bangera speelt pas vanaf vorig seizoen bij roda hij kwam toen over van kaiserslautern en het zelfde is met nsinngi hij is ook vorig seizoen gekomen van ijselmeervogels is dat dan jeugd sami wel natuurlijk ma er zijn altijd uitzonderingenWim schreef:De meeste mensen hebben blind geen vertrouwen in de jeugdopleiding. Als je ziet Ouaissa afgelopen seizoen naast vente DE sterspeler is. Het lichtpunt in een heel donker seizoen. Dat wil toch wat zeggen over de jeugdopleiding. Daarnaast waren de wedstrijden die hamers afgelopen seizoen keepte de enige wedstrijden waarin het leek alsof de keeper alles ervoor wilde doen om geen bal door te laten. Dit seizoen zie ik ook jongens als van den branden, Zaian, Sposito, hoever, Bangura, Nsingi en usta minuten maken. Men moet gewoon eens kappen met blind te roepen dat er niets uit onze opleiding komt. Als je alles bij elkaar pakt van wat er de afgelopen jaren is vertrokken dan had je een deel van de basis en de hele bank gevuld. Daarmee had Roda zich enorm veel geld bespaard en een berg meer goodwill gekweekt. We zien hier liever oud schrot van andere clubs komen, schrot wat al 10x in hun carrière bewezen heeft geen hoger niveau aan te kunnen. Nee, geef mij maar die jonge gretige gasten die voor iedere milimeter willen vechten.
Ik lees al een tijdje dat Hamers nog niet klaar is voor het grote werk. Dat is toch ongelofelijk. In Augustus 2020 speelde Roda bij Jong Ajax en raakte Hoekstra in de eerste helft geblesseerd. Hamers viel verdienstelijk in en Roda won geflatteerd met 0-4. 3 jaar later is Hamers nog steeds niet klaar om eerste doelman te worden. Dan is er toch structureel iets fout in de opleiding en vertrouwen in onze jeugd…..18 juli 2023 om 20:2118 juli 2023 om 20:5818 juli 2023 om 21:14
Of ze er net een jaar zitten of niet, ze zijn onderdeel van onze academie. Het is ook de kunst om de juiste spelers aan te trekken in de academie.
Maar ik begrijp je wel, wat betreft Ouaissa. Dat zou een nieuwe mr. Roda kunnen worden. Die speelt er al van voor zijn tienerjaren.
Maar om jeugd op die leeftijd te scouten en dan doorbreken bij Roda is gewoon een heel lastig iets. Met Ouaissa hebben we geluk gehad, maar zit ergens potentie in dan worden ze toch weggekaapt door de grote opleidingsclubs.
Ik denk dat het daarom belangrijk is voor de academie om jeugd op te pikken die afvallen bij grotere clubs. Die kunnen op korte of lange termijn wel bruikbaar voor ons zijn.
Als ze zich richten op spelers die op korte termijn doorgeschoven kunnen worden (1a2 jaar) dan hebben we voor ons niveau gewoon een puike academie.
Hetgeen wat tot nu toe wel is uitgebleven zijn de resultaten bij de o21, daar mag zeker winst geboekt worden.