×Niet ingelogd
Log je in of Maak een account aan om berichten te kunnen plaatsen op ons forum!
butcher
Ik lees weer een hoop verhalen in de strekking van "de puppies zijn in de eredivisie nog niet zo slecht", maar Roda speel KKDivisie en staat daar op plek 12 waardoor de kans op promotie op dit moment erg erg klein is.
za 27 oktober 2018 om 16:56 - 27 oktober 2018 om 16:56 # 67844
verweg
Ik zelf zie het ook zonder AK niet zo donker in. Ja, de Club moet nog wat afslanken in kosten, Maar de jonkies kunnen mij bekoren. Deze pleog is in een of twee jaar niet de slechste in de eredivisie, ervaring opdoen en gaan.

Zorgenpunt blijft de inname kant bij Roda. Nieuwe Ideen en initiatieven zijn noodzakelijk. met spelersverkopen hang je en aan de grilligheid van de markt, en door de vroege scouting van grotere Clubs kom je niet verder dan de opleidingsvergoeding. Wij de supporters zijn de geldbron.

Vorig jaar 11.000 fans in het Stadion, gaan we voorzichtig ervan uit dat Roda evenveel fans heeft die niet in het Stadion zitten. 22.000 mensen. Kun je die zover krijgen per jaar gemiddeld 250 euro (25 euro per maand in het seizoen, 8 euro per wedstijdweek) aan Roda te spenderen zit je op 5,5 miljoen Euro. Hoe je het doet, (seizoenskaarten, mechandising, bussiness Supportes Club, pay per view) is zaak van de Marketing afdeling.
Dan nog wat Sponsoring etc, en je kunt een autonome begroting van 7 tot 8 miljoen draaien.
za 27 oktober 2018 om 16:49 - 27 oktober 2018 om 16:49 # 67843
DaPaulo
voetbalfilosoof

Je begrijpt mijn punt heus wel.
Als je een paar wedstrijden op rij naar een willekeurige club kijkt waar we ons nog niet eens 10 jaar geleden makkelijk mee konden meten dan kun je niet anders dan concluderen dat we jaar in jaar uit waardeloos kut voetbal voorgeschoteld hebben gekregen en het steeds erger wordt. Dat heeft alles met beleid te maken.
Als je vervolgens na het kijken van die paar wedstrijden naar een willekeurige club opeens weer geconfronteerd wordt met het leed dat Roda heet dan dringt vanzelf wel door wat voor puinzooi die klootzakken ervan hebben gemaakt. Wat dan ook doordringt is dat er nooit iets gaat veranderen. We zijn niet meer die familieclub, en al helemaal geen koempels (waar ik me vanaf dag 1 overigens al aan erger omdat het commercieel is en niks met identiteit te maken heeft).

We zijn verworden tot een nietszeggend clubje in de krochten van Limburg. Een club met een veel te groot stadion. Met nog steeds veel te veel mensen die de weg weten te vinden. Niet uit clubliefde (buiten de seizoenskaarthouders), maar omdat mensen blijkbaar zo moe worden van die eindeloze smeekbedes per e-mail om vooral toch een kaartje te kopen. We zijn een club die enkel neemt om te overleven en verder niets geeft. Een club waar iconen met 20 jaar verleden de deur uitgewerkt worden om te vervangen door een zelfbenoemd icoon die nog geen 2 hele seizoenen in de basis heeft gestaan en het leuk doet voor de camera. Een club waar men liever op een Zwitserse Rus met geleend geld wacht dan de tering naar de nering te zetten. Je weet wel, dat soort koempelmentaliteit dat ze de supporters proberen door de strot te duwen om maar een kaartje of shirtje te slijten.

Ik kan niet anders zeggen dan dat ik ontzettend veel respect heb voor die die-hard supporters die het allemaal worst zou wezen en blijven komen. Ook al kost het steeds meer halve liters gedurende de wedstrijd. Maar voor wie doen ze het? Is het uit liefde voor dat logo? Voor de mensen die er werken? Om het weekend door te komen? Ik weet het niet.
za 27 oktober 2018 om 16:45 - 27 oktober 2018 om 16:45 # 67842
thebeast4000
Heerlerbaan

alle tekorten tot aan dit seizoen zijn vereffent. en inderdaad vereffent de g6 samen met schrouff en korotaev de gaten van dit seizoen.
za 27 oktober 2018 om 16:27 - 27 oktober 2018 om 16:27 # 67841
viro
Lodi

De beurs van Harm zat tot Juli op slot. Een week voor de training begon wisten ze nog niet of ze aan het seizoen konden beginnen. En welke speler wil nu voor een appel en een ei naar een club waarvan die niet weet of ze morgen nog bestaan. Want zover heeft Wim C ons gebracht.

JDT,( Vlemmings door Wim C weg gejaagd) Trost,Kalezic,Caanen,Anastasiou allemaal ontslagen onder leiding van Wim C. Van die ontslag vergoedingen had Harm nu een top elftal neer gezet.

Laten we maar geduld hebben en elke weekend hopen dat ze aan de aftrap verschijnen. En tuurlijk had Harm mischien andere keuze's moeten maken. Maar denk niet dat je met het beschikbare bedrag iets veel beters had kunnen halen.

Harm had geen 800.000 euro plus tekengeld om een duitse schildpad voor 2 jaar vast te leggen.
za 27 oktober 2018 om 16:10 - 27 oktober 2018 om 16:10 # 67840
Heerlerbaan
thebeast4000, dat denk je maar wat betreft de gaten. De G6 dekt de kosten van Schrouff dit seizoen, verder niks.
za 27 oktober 2018 om 15:49 - 27 oktober 2018 om 15:49 # 67839
Heerlerbaan
Tomrjc, voor die talentvolle spelers staan nog 7-8 KKD-clubs in de rij. Waarvan ik 4-5 clubs kan opnoemen die het altijd van roda winnen op basis van naam/financiën/sportieve ambities.
za 27 oktober 2018 om 15:44 - 27 oktober 2018 om 15:44 # 67838
DnWinkbuul
Hutch omliggende gemeenten hebben allemaal een prominente plek in de top-10 armste gemeenten. Om dan ergens tussen de 15 en 20 euries neer te leggen, laat staan een jaarkaart kopen is dan voor de meeste niet weggelegd.

Grappig dat het armoedige van de omliggende gemeenten nu wel bij de club past.
za 27 oktober 2018 om 15:43 - 27 oktober 2018 om 15:43 # 67837
Hutch
voetbalfilosoof

Inderdaad, jij kiest de club niet, de club kiest jou. Bij mij ligt Ajax om de hoek en ik kon in augustus gratis op een voorronde CL-passepartout naar Standard, maar ik heb er feestelijk voor bedankt. Het interesseert me zo ontzettend niks.
Ajax is misschien fijn voor andere lui, maar niet voor Roda JC-ers. Als Ajacieden over voetbal praten luister ik ook nooit. Misschien dat dat het is. Misschien ook niet, want voor Feyenoord en Utrecht (ook in de buurt) geldt hetzelfde. Het heeft nul aantrekkingskracht.

Ik ben bij veel wedstrijden geweest - ook in het buitenland, maar de verlokking van Kaalhei op wedstrijddagen vroeger of het PLS nu - daar kan niks tegenop. De magie van deze club moet vooral niet onderschat worden.

Ik moet ver reizen voor de Roda, maar als ik er ben vraag ik me eigenlijk altijd hetzelfde af. Hoe is het mogelijk dat je in de buurt woont en NIET gaat? Ik begrijp daar niks van. Woonde ik in de regio, sloeg ik nooit iets over.
za 27 oktober 2018 om 15:27 - 27 oktober 2018 om 15:27 # 67836
Tomrjc
Ja een leuke 6, spits en keeper en je bent al een stuk verder!!! Hopen dat ze her en der wat talentvolle spelers kunnen oppikken.
Kans dat er iets gaat doorbreken is natuurlijk wat groter...
Dan komt er ook geld binnen!! Maarja er moet een mix van komen
za 27 oktober 2018 om 15:26 - 27 oktober 2018 om 15:26 # 67835
Lodi
VIRO Dat de g6 de club doorlichten is ok en zeker noodzakelijk. Maar hypothetisch, stel we hadden een scorende spits, een dragende 6, die een beetje kan voetballen en een keeper die wat rust brengt achterin. Dat is wat dit elftal mist. Je doet dan gewoon mee bovenin.
za 27 oktober 2018 om 15:21 - 27 oktober 2018 om 15:21 # 67834
voetbalfilosoof
Re Da Paulo,
Dat heb ik dus helemaal niet terwijl ik op het fietsje naar PSV kan en naar Roda voor mij 100 km rijden is. Ik ben wel eens bij PSV geweest en het doet me gewoon helemaal niks. Klaar.
Roda is ontmanteld. Roda is afgegleden. En onze jeugdige spelers zijn nog te wisselvallig en de selectie is te smal om een rol van betekenis te spelen. Maar juist daardoor is het voortbestaan van de club gegarandeerd. Had je nu nogmaals met geld gesmeten dat er niet is, was het een alles of niets offensief zoals nu bij Twente. Die zijn in groter gevaar dan wij. Roda op deze manier gaat niet failliet. We zullen wel nacompetitie halen maar ik vrees dat we daarna nog een jaar in de kkd zullen bivakkeren. Maar ooit komen we terug. En voor mij kent Liebe keine Liga. Zo is het gewoon. En dat anderen wel elders gaan moeten ze zelf weten. Ik blijf!

The south Will rise again
za 27 oktober 2018 om 14:37 - 27 oktober 2018 om 14:37 # 67833
Hutch
viro

Dat is wel duidelijk, maar Lodi heeft wel een beetje gelijk. Dat er wat moest gebeuren was wel duidelijk, maar de kaalslag die Roda nu treft is wel erg slecht. En het is mijn geld niet, maar ik vraag me af of we met zijn allen niet verder waren geweest als er wat centjes waren vrijgemaakt voor een middenvelder. Je kunt de boel ook kapot bezuinigen.
Maar goed. ik snap het wel. De club had een historie van geld verbrassen. En om Harm met een paar ton op pad te sturen is ook zowat. Je weet nooit waar de goede man mee aan komt zetten.
za 27 oktober 2018 om 14:30 - 27 oktober 2018 om 14:30 # 67832
Eml
Er is bij 1 club rust in de tent in de kkd en dat is bij de aegles . En bij de rest is het hommeles zelf bij Sparta nu , om met Ajax samen te gaan werken .
za 27 oktober 2018 om 14:29 - 27 oktober 2018 om 14:29 # 67831
Verwijderd
Ik vraag mij steeds af of de leiding die er de laatste jaren een puinhoop van gemaakt hebben niet juridisch
te vervolgen zijn in het vrije beroeps en bedrijfsleven kwam je er beslist niet zo genadige vanaf !
za 27 oktober 2018 om 14:29 - 27 oktober 2018 om 14:29 # 67830
thebeast4000
viro

wat voor gaten viro? is allemaal gedekt en vereffent. of bedoel je die 4 of 5 miljoen van harm en robert? die zijn inderdaad niet gedekt.
za 27 oktober 2018 om 14:27 - 27 oktober 2018 om 14:27 # 67829
Verwijderd
Viro (13.10 uur)
Roda
za 27 oktober 2018 om 14:26 - 27 oktober 2018 om 14:26 # 67828
viro
Lodi

Sparta heeft ook geen Wim C als AD gehad. Wie gaat nou de gaten vullen die Wim C heeft veroorzaakt ?

Laat de G6 maar hun werk doen en zorgen dat de financiele wanorde die veroorzaakt zijn door Wim C opgelost worden. Dan komen geld schieters weer vanzelf terug.
za 27 oktober 2018 om 14:21 - 27 oktober 2018 om 14:21 # 67827
Hutch
Z12

Tja, mijn informatie is anders...

Laten we er ook maar over stoppen want er wordt hier genoeg gewauweld over de machtsmachinaties rond de club. Terwijl het in essentie gewoon een spelletje met een bal is. En beheers je dat beter dan je concurrenten is er vrij weinig aan de hand.
Misschien kan daar dus de focus naar uitgaan: beter voetballen. Gaat dat ergens lukken verdwijnt alle ellende als sneeuw voor de zon. En dan wordt er van een hoop figuren hier ook nooit meer wat vernomen.
za 27 oktober 2018 om 14:18 - 27 oktober 2018 om 14:18 # 67826
Lodi
Bij sparta weten ze uit ervaring dat een langer verblijf in de KK divisie niet de weg is om te gaan. In tegenstelling tot roda zitten daar gefortuneerden in de achterban, die niet veel vragen stellen als de club hulp nodig heeft. Als je toch ziet wat daar de afgelopen jaren financieel mogelijk was door deze mensen en allemaal buiten de begroting om.
za 27 oktober 2018 om 14:10 - 27 oktober 2018 om 14:10 # 67825
Z12
thebeast4000

Deze keer ben ik het volledig met je eens.

Hutch

Er is dus duidelijk geen enkele interesse voor Roda vanuit de Parkstad-regio. Zou dit wel zo zijn, dan was die investeerder al lang ten tonele verschenen.
za 27 oktober 2018 om 14:09 - 27 oktober 2018 om 14:09 # 67824
Hutch
Z12

... maar er wil dus WEL een regionale investeerder Roda overnemen. Vraag maar aan RoboRob . Die is er erg druk mee.

Antwoord kan wel even op zich laten wachten want Rob is op een ultrageheime missie door de krochten van de haute-finance en alleen te benaderen via niet bestaande stromannen in Dubai en Mauritius.
za 27 oktober 2018 om 13:57 - 27 oktober 2018 om 13:57 # 67823
thebeast4000
Z12

geen interesse MEER? dat hebben ze nog nooit gehad buiten nol en frits. en nol ook nog meer voor de handel. als het aan de regio zou liggen dan zou roda omkiepen.
za 27 oktober 2018 om 13:50 - 27 oktober 2018 om 13:50 # 67822
Z12
Dieter

Een jarenlang verblijf in de KKD, zoals Sparta heeft meegemaakt en Fortuna al helemaal, is bij Roda ondenkbaar. Er wordt nu al steen en been geklaagd over het feit dat Roda niet kan meedraaien in de top van de KKD. Wat moet dat dan volgend seizoen niet worden als je wederom geen cent te makken hebt en geen goede spelers kunt halen? Hoe langer Roda in de KKD blijft, hoe lastiger het wordt om goede spelers te halen. Die hebben sowieso geen trek om in die KKD te spelen. En zo zal het scenario zich jaarlijks herhalen, totdat er nauwelijks meer supporters in het PLS aanwezig zullen zijn.

Als Roda het louter en alleen met eigen jeugd wilt gaan doen, dan ben je nu al verzekerd van minimaal 10 jaar KKD. De huidige jeugdspelers komen nog veel en veel te kort om volwaardig te kunnen meedraaien in de KKD. Dat is ook heel normaal. Met alleen eigen jeugd red je het dus niet. Er zullen altijd spelers van buitenaf moeten komen. En dan uiteraard ECHTE versterkingen met specifieke kwaliteiten. Die kosten echter geld, wat de club niet heeft!

Het is niet voor niets dat er geen enkele andere regionale investeerder de boel wilt overnemen. Men heeft in deze regio helemaal geen interesse meer om Roda uit het moeras te trekken. En zonder geld is Roda echt ten dode opgeschreven!





za 27 oktober 2018 om 13:48 - 27 oktober 2018 om 13:48 # 67821
Hutch
Z12 is wel een echte Oostelijke Mijnstreker hoor.

Haha, lighten up. We zijn nog niet dood. We hebben wel een arts die stukadoor is en dat is inderdaad ook niet best, maar toch wat anders.
za 27 oktober 2018 om 13:43 - 27 oktober 2018 om 13:43 # 67820
Dieter
Z12

Ja dat kan ook inderdaad, maar das een kwestie van de juiste routes kennen, ogen openhouden en geen misstappen maken (= beleid!).
za 27 oktober 2018 om 13:32 - 27 oktober 2018 om 13:32 # 67819
Z12
Dieter

Of je bent te pletter gevallen en dus dood.
za 27 oktober 2018 om 13:31 - 27 oktober 2018 om 13:31 # 67818
Dieter
Z12

Ook in de Grand Canyon kun je probleemloos en vooral eindeloos afdalen (aanrader btw). En diezelfde weg kun je ook weer terug omhoog bewandelen! Terugtocht bergop gaat een stuk moeizamer, dat wel.
za 27 oktober 2018 om 13:30 - 27 oktober 2018 om 13:30 # 67817
Hutch
DaPaulo

Natuurlijk heeft het WEL met clubliefde te maken. Het prima als je in het donkerste uur van je club liever bij PSV op de tribune klimt maar over koempelmentaliteit moet je daarna wel voor altijd je mond houden. Dat lijkt me niet zo moeilijk.
za 27 oktober 2018 om 13:29 - 27 oktober 2018 om 13:29 # 67816
Z12
Hutch

Daar kom je nog wel achter. Dat moment nadert sneller dan jij en menige andere prikborder hier voor mogelijk houden.

Roda staat echt met meer als anderhalf been in de afgrond van de Grand Canyon!!
za 27 oktober 2018 om 13:28 - 27 oktober 2018 om 13:28 # 67815
Hutch
'Deuren definitief sluiten', 'laatste seizoen ven Roda JC' - hier komen wel een stel jankballen hoor. Ongelofelijk, wat een zooitje miemelaren.

Natuurlijk is dit niet het laastste seizoen en natuurlijk komt er een oplossing. Met of zonder Rus - daar maak ik me geen twee tellen druk om. Ik geloof alleen niet dat Harm ons op de korte termijn uit de penarie gaat helpen. Ik vind dat 'ie simpelweg niet in de vingers heeft.
za 27 oktober 2018 om 13:16 - 27 oktober 2018 om 13:16 # 67814
viro
Noem mij 1 club in de KKD die 6 basis spelers kan missen zonder er in kwaliteit op achteruit te gaan.
za 27 oktober 2018 om 13:10 - 27 oktober 2018 om 13:10 # 67813
Ali
Kr1t1sjeRodatuup

"Mijn club mag niet verliezen van tweede elftallen dat staat ons niet"

Ook bij jou ontbreekt elke realiteit. Nogmaals; het Roda van vroeger is al heel lang niet meer. Het Roda van vroeger kon nog stunten in Milaan. Het (jong) Roda van nu wint niet van een belofte team. Klote, maar wel de realiteit. Roda is echt niet meer zo groot als de meeste hier nog steeds denken.

za 27 oktober 2018 om 13:03 - 27 oktober 2018 om 13:03 # 67812
Z12
Er kan hier tot in het oneindige geklaagd worden over Molenaar en Van Veldhoven en dat beide heren Roda moeten verlaten, maar de realiteit is dat er vanzelfsprekend geen stuiver aanwezig is om zelfs één van beiden de laan uit te sturen. Er zal dus helemaal niets veranderen bij Roda!

Het is uiteraard niet voor niets geweest dat de G6 eerder deze week heeft laten doorschemeren dat de deadline van 1 december voor Korotaev is geschrapt. Dit om de eenvoudige reden dat de Rus de enige serieuze kandidaat is om Roda nog te redden. De G6 zal de voorbije maanden ongetwijfeld gepoogd hebben meerdere potentiële investeerders te benaderen om het eigenaarschap van Schrouff over te nemen. Telkens hebben de heren van de G6 nul op het rekest gekregen, waardoor men nu met de handen in het haar zit en tot de conclusie is gekomen dat er niets anders rest dan te wachten op Korotaev (al duurt de hele rechtszaak nog 2 jaar). Tot de komst van Korotaev zal er helemaal niets gebeuren, omdat Roda geen cent te makken heeft. Tot die tijd zullen er ook geen enkele sportieve ambities zijn.

En mocht de rechtszaak uiteindelijk toch nog negatief aflopen voor Korotaev, dan kan men de deuren van het PLS definitief sluiten!!!
za 27 oktober 2018 om 13:02 - 27 oktober 2018 om 13:02 # 67811
Smeets
Dieter
Dat hoop ik niet. Ik heb echter niet de illusie dat we binnen één a twee jaar gewoon weer in de Eredivisie spelen. Het perspectief daarvoor is bij een aantal clubs groter dan bij ons. Bijvoorbeeld Sparta, NEC, Go Ahead Eagles, Cambuur, Twente, Almere en Den Bosch.
Ik zie de realiteit onder ogen en ben op dit moment tevreden als het voetbal het aankijken waard is. Tegen Sparta was dit voor mij het geval.
za 27 oktober 2018 om 12:48 - 27 oktober 2018 om 12:48 # 67810
Dreke
@ DAPAULO
+ 1000
za 27 oktober 2018 om 12:47 - 27 oktober 2018 om 12:47 # 67809
Kr1t1sjeRodatuup
Beste Ali het is al 10 jaar voor hetzelfde geld, en er is zeker iets over te zeggen, maar kijk naar de feiten het dubbeltje valt al een hele lange tijd niet meer de goede kant voor ons op. Voor hetzelfde geld had ik graag wat meer rendement. Mijn club mag niet verliezen van tweede elftallen dat staat ons niet. Molenaar Raus.
za 27 oktober 2018 om 12:46 - 27 oktober 2018 om 12:46 # 67808
DaPaulo
Laten we gewoon de realiteit onder ogen zien: vorig seizoen was al duidelijk dat Molenaar helemaal niks te zoeken heeft bij Roda JC. Dat hij verlenging heeft gekregen is niet alleen een blunder van jewelste van onze all-in Directeur Harm, maar ook nog eens een teken dat de vriendjespolitiek nog steeds hoogtij viert binnen de club. En zo komt er beetje bij beetje een einde aan deze eens zo mooie club. Het begint een beetje op de Zwarte Pietendiscussie te lijken. Er wordt net zolang doorgegaan met afbreken van de club totdat er straks alleen nog een kliekje die hard supporters op West over is en wat oude mannetjes die geen betere tijdsbesteding hebben dan Roda.

En zoals Roy79 met andere woorden heel terecht aangeeft: als je een keer naar een wedstrijd van Ajax of PSV gaat kijken dan krijg je eindelijk weer eens 90 minuten het gevoel waarom je ooit voetbalsupporter was, Heeft niks met nepsupporters te maken. Dit is volledig te wijten aan die klootzakken die jarenlang Roda hebben bestuurd en nog steeds besturen. En dan kunnen jullie nog zo hard lullen over clubliefde, dit heeft niks meer met voetbal te maken waar we al jaren heen kijken. Dit is een wekelijkse marteling.
za 27 oktober 2018 om 12:31 - 27 oktober 2018 om 12:31 # 67807
Zuid19
Kirchrao20 De huur moet marktconform zijn. Een te lage huur of kwijtschelding wordt gezien als verkapte overheidssteun en is verboden. De gemeente is dus juridisch met handen en voeten gebonden. Kan Roda een voor het PLS marktconforme huur niet ophoesten, dan is de club failliet (of ze moet een goedkoper onderkomen vinden, maar dat lijkt me een utopie). Zonder investeerder llijkt dit het laatste seizoen betaald voetbal in Kerkrade.
za 27 oktober 2018 om 12:25 - 27 oktober 2018 om 12:25 # 67806
Verwijderd
ALI, voor hetzelfde geld hadden we verloren van Cambuur, Ajax, Almere en RKC.
Maar daar gaat het niet om, het gaat om de manier waarop.
Het spel wordt met de week minder. Signaal van de spelers?
za 27 oktober 2018 om 12:17 - 27 oktober 2018 om 12:17 # 67805
Ali
Voor hetzelfde geld hadden we tegen Jong PSV gewonnen waardoor we 3 punten meer hadden gehad, en dan sta je 6e. Dan had je niemand hier gehoord.

Tuurlijk is het klote dat we gelijkspelen tegen een belofte team, maar volgens mij moeten mensen zich hier eens beseffen dat de tijd van Roda en goed voetbal ver verleden tijd is. Dit is al jaren het geval, maar omdat we in de ED spelen viel dit te compenseren.
za 27 oktober 2018 om 12:00 - 27 oktober 2018 om 12:00 # 67804
Verwijderd
hammers
Dat idee had ik tegen Jong PSV.
za 27 oktober 2018 om 11:51 - 27 oktober 2018 om 11:51 # 67803
Verwijderd
@YVAR en FCTRADE : Bespreek jullie tactiek met de man die hiervoor betaald word, misschien helpt het ?
za 27 oktober 2018 om 11:43 - 27 oktober 2018 om 11:43 # 67802
Hutch
Ivar

Simakala erin voor Remans en Djim kan dan de diepste spits zijn - verder vulde ik het precies zo in als jij als ik Molenaar was.

Kerstboompje van Adriaanse (4-3-2-1); hoe moeilijk kan het zijn?
En als de alternatieven nu legio waren. Maar met deze selectie KUN je bijna niet anders.
za 27 oktober 2018 om 11:39 - 27 oktober 2018 om 11:39 # 67801
Ivar
En als die jongens gewoon wedstrijdritme opbouwen en eens stevig duits gaan trainen dan moet er op het eind van het seizoen toch wel iets staan?
za 27 oktober 2018 om 11:26 - 27 oktober 2018 om 11:26 # 67800
Ivar
Kunnen we niet gewoon 4-3-3 met de punt naar voren spelen? Bijvoorbeeld:
Remans
Engels Djim
Paulissen
Gnjatic Souren
Vansteenkiste v Eijma Werker Dijkhuizen
za 27 oktober 2018 om 11:22 - 27 oktober 2018 om 11:22 # 67799
FCTrade
Ik vind het ook heel vreemd dat Molenaar weer met 5 verdedigers speelde.
Maar het verbaasde mij niets.

Een coach moet flexibel zijn in zijn systeem. Bij Molenaar heb je toch al heel lang de indruk dat hij maar wat doet.

Gaat het een keer goed met een bepaald systeem dan blijft hij daar aan vasthouden. Zelfs tegen Urk had hij dan nog met 5 verdedigers gespeeld als dat de match na Sparta was geweest.

Van een club die met lef en trots speelt zijn wij geworden tot een clubje die angsthazen voetbal speelt tegen J AZ.

Het is gewoon triest.
za 27 oktober 2018 om 11:14 - 27 oktober 2018 om 11:14 # 67798
Kaalheide
Ik vraag me toch serieus af of het gisteren “niet kunnen” of “niet willen” was!!!
za 27 oktober 2018 om 11:11 - 27 oktober 2018 om 11:11 # 67797
Eureka
hammers
dachten we vorig jaar ook.....
En het jaar daarvoor ook ..... etc.

En toch is het weer gelukt
za 27 oktober 2018 om 10:48 - 27 oktober 2018 om 10:48 # 67795
hammers
Het goeie nieuws? Slechter dan gisteren kan niet meer.
za 27 oktober 2018 om 10:46 - 27 oktober 2018 om 10:46 # 67794
Dieter
Smeets
Gaat dat dan ook 15 jaar duren?

matrix
Gaat wat lastiger tegenwoordig (met name de zaterdag), maar het begint langzaam al te wennen.
za 27 oktober 2018 om 10:44 - 27 oktober 2018 om 10:44 # 67793
Hutch
Z12

Tja, daar zit geen woord Swahili bij. Maar ook niks nieuws...

Dat van dat overgangsjaar is genoegzaam bekend. Al was het fijn geweest als Harm zichzelf voor dat jaar (tenminste) van de loonlijst had geschrapt. Dan had 'ie de club nog wat opgeleverd. Want buiten de boodschap verkondigen dat dit het is zie ik 'm niet veel doen. Laat ik zo zeggen: ik ben niet kapot van zijn inbreng.

Dan het elftal: het houdt niet over. Maar misschien zou deze coach eens kunnen beginnen wat aanvallers binnen de lijnen te brengen en dat niet aan anderhalve (jeugd)speler over te laten. Misschien maakten we dan ook weer eens een goal. Ik weet niet wat die Djim bijvoorbeeld allemaal op zijn kerfstok heeft, maar het moet wel heel erg zijn.

Wat mijzelf betreft: zolang dit Roda in deze onzincompetitie met vijf verdedigers blijft voetballen en niet in staat is een fatsoenlijke aanval op de mat te leggen kom ik niet naar Limburg.
za 27 oktober 2018 om 10:40 - 27 oktober 2018 om 10:40 # 67792
Mahispe
We kunnen ons beter druk maken om het spel van Roda en een trainer die niet capabel is om er een team van te maken en ook nog eens angstig hun pleegt te laten voetballen door zelfs tegen met alle respect Jong AZ met 5 verdedigers te beginnen.

Molenaar Rausssss
Platform Reinnnnn

Fijn weekend.
za 27 oktober 2018 om 10:26 - 27 oktober 2018 om 10:26 # 67791
Kirchrao20
Voetballend zit het erg tegen. Financieel ook. Uiteraard is Korotaev geen reële optie meer. Gelukkig zit de gemeente zo diep in Roda dat we geen huur (hoeven te) betalen. Dat is ook de enige reden dat er geen spelers meer kunnen worden gehaald. De gemeente accepteert (beetje noodgedwongen) dat we geen huur betalen, maar kan dat uiteraard niet uitleggen als we spelers halen. Dus de stilzwijgende afspraak is: Roda betaalt niet of nauwelijks huur en haalt geen spelers. Voorlopig dus aanmodderen totdat de gemeente de huurschuld die elk kwartaal blijft oplopen helemaal kwijtscheldt. En dat doen ze vast een keer ooit...want er is op dit moment geen alternatief behalve faillissement. Mind my words.
za 27 oktober 2018 om 10:26 - 27 oktober 2018 om 10:26 # 67790
matrix
Heren, ik wil jullie welgemeend een fijn weekend toewensen.
za 27 oktober 2018 om 10:12 - 27 oktober 2018 om 10:12 # 67788
Z12
Na het lezen van het artikel in De Limburger is er maar één conclusie te trekken: Roda heeft weer eens dramatisch gespeeld en een onverdiend punt mee naar huis genomen. Dat is om heel diep te schamen!!

Wie verwacht had dat Roda de komende weken tegen vermeende zwakkere tegenstanders de weg naar boven zou gaan inzetten, zal bedrogen uitkomen. Deze selectie zal niet in staat zijn om ook maar 1 keer dit seizoen eens 3 wedstrijden op rij te winnen. Toch is dit nodig als Roda een vaste plek in het linker rijtje van de KKD wilt bemachtigen. Tegen ploegen als bijv. Jong AZ mag je toch verwachten dat de ervaren jongens het verschil moeten kunnen maken. Gisteren gaven spelers als Dijkhuizen, Gnjatic, Paulissen en Vansteenkiste echter niet thuis.

We mogen nu al langzamerhand concluderen dat dit seizoen als verloren beschouwd mag worden. Deze selectie kan gewoonweg nauwelijks beter en geld om gerichte versterkingen te halen tijdens de wintertransferperiode is er nauwelijks. De kans dat Roda in die periode een financiële injectie van Korotaev krijgt, is zo goed als nihil. Geheel verrassend mag dit vooruitzicht niet zijn. De G6 heeft immers meerdere malen gezegd dat dit seizoen als een overgangsjaar moet worden beschouwd. Deze gelatenheid is in alle geledingen binnen de club te voelen, ook binnen de selectie!
za 27 oktober 2018 om 10:10 - 27 oktober 2018 om 10:10 # 67787
Hutch
Het platform heeft info die de mensen die kritiek op het platform hebben niet hebben. De berichtjes waarin die club wordt afgefakkeld komen voort uit frustratie over het presteren van Roda 1 en doen wat infantiel aan. Behalve in het geval van roborob. Maar die heeft een agenda en dat is dan ook wel weer te plaatsen.

Je hoeft geen insider te zijn: gewoon de berichtgeving volgen, zelf logisch nadenken en je snapt vanzelf waarom het vertrouwen in Korotaev onverminderd groot blijft. Ondanks de ongewisse afloop.
za 27 oktober 2018 om 09:37 - 27 oktober 2018 om 09:37 # 67784
Verwijderd
Roda JC kreeg afgelopen week behoorlijk de jas uitgeveegd eerst in een artikel van E.v.d.Leur in L1 en ook in de
weekkrant :Via -Limburg: waarin volgens de publieke opinie ook weinig heel blijft van het beleid van de laatste
jaren tot nu !
za 27 oktober 2018 om 09:37 - 27 oktober 2018 om 09:37 # 67783
Materazzi
erik70 Wat jij er ook van moge vinden, zonder dat Platform was die Korotaev ook allang afgehaakt. Zij hebben steeds contact met hem gehouden, waardoor hij zich - volgens mij - nog meer betrokken voelde bij Roda.
za 27 oktober 2018 om 09:30 - 27 oktober 2018 om 09:30 # 67782
JooL
Taktiek van roda is al jaren het zelfde....altijd als we slecht seizoen draaien, komt er altijd weer iemand die het woord koempels roept.... nu hebben we harm, goeie vent, heeft het beste voor met de club, profiteert van de kennis van vriend martin...en dan heb je het ook wel gehad. Een goede technische man zoals gerard wielaert was een verademing. Zeker weten dat we dan nu een "voetballende ploeg" haddrn gehad in plaats dat we het woord koempels opnieuw onder het stof moeten vandaan halen. En tuurlijk horen de koempels bij roda...
za 27 oktober 2018 om 09:24 - 27 oktober 2018 om 09:24 # 67781
rodafanWeert
Alweer een kater na gisteren
Ik ga steeds meer geloven in matchfixing, ook in de KKD. Dat er paar Chinezen rijk worden van Roda
Het is gewoon soms zo onwaarschijnlijk dat ze op het laatst van de wedstrijd de voorsprong verspelen. Keer op keer.
Zo frustrerend dit !
za 27 oktober 2018 om 09:14 - 27 oktober 2018 om 09:14 # 67780
Kaalheide77
erik70
Mensen die geen echte supporter zijn vallen met dit soort berichten keihard door de mand. Als je dat namelijk wel was dan pakte je niet de mensen aan die er nog wat van proberen te maken. Over idioot gesproken.
za 27 oktober 2018 om 09:13 - 27 oktober 2018 om 09:13 # 67779
Hutch
Natuurlijk is de nood hoog bij Roda. Maar een Stan Valckx komt in dit soort situaties met andere oplossingen dan Harm. Dat is voor mij heel erg simpel. En dan kan het hard gaan. Ook als je geen cent te makken hebt.

Ik kan alleen maar in herhalingen blijven vallen: Roda mist creativiteit en scorend vermogen - al jaren en jaren. En als ik kijk naar hoe ze met spelers omgaan die dat wel hebben kan ik niet anders dan constateren dat daar inmiddels ook weinig respect voor is. De club is in zijn eigen koempelonzin gaan geloven, terwijl je voetbal speelt met technisch begaafde, creatieve, grillige voetballers. Maar we hebben een TD die voetbaltalent-blind is en een coach die de anderhalve pure VOETBALLER die deze selectie telt niet opstelt of steeds naar de kant haalt. Wat moet je ermee?

Het allerergste is dat de jonkies nu voor hun kiezen krijgen dat de club stuurloos is. Er werden bij Roda nooit spelers ingepast, nu moeten ze massaal de kolen uit het vuur halen. Van het ene uiterste in het andere kortom. En dat maakt het afbrandrisico bijzonder groot. We spelen met spelers voor wie alles nieuw is en die gaan terugvallen krijgen of problemen met de druk. Roda is geen AZ 2. Er zitten in Kerkrade nog altijd 7000 man op de tribune en voor een kaartje tik je 17,50 af. Mensen verwachten daar wat voor - en terecht. En natuurlijk gaan deze spelers dat niet inlossen. Maar we kunnen niet anders dan ze steunen. Want anders lopen we daar ook nog schade voor jaren op.
za 27 oktober 2018 om 09:05 - 27 oktober 2018 om 09:05 # 67778
erik70
Platform, zet jezelf maar voorschut met je kinderlijke berichten hier en dat heeft contacten met Ak, AK vult jullie kinderhandjes met wat snoepjes, zegt dat hij koempel is compleet met shirt en sjaal en jullie zijn dolblij en roepen "hiep hoi toeter". En nu ook nog een geheim wapen ingezet, onder de codenaam "Snowbock", hoe kinderlijk doorzichtig allemaal. Jullie zijn van hetzelfde nivo als die die idioten van Free Korataev, ook zo'n totaal kansloos groepje.
za 27 oktober 2018 om 08:40 - 27 oktober 2018 om 08:40 # 67777
guusje
&Roy79 en al die anderen; veel plezier bij PSV!
en blijf hier weg: nepsupporters.
en kom niet meer met het verhaaltje: dit is opbouwend bedoeld. Bedankt en adieee
za 27 oktober 2018 om 08:39 - 27 oktober 2018 om 08:39 # 67776
thebeast4000
viro

viro, schei eens uit. heb je niet gehoord wat kaalheide77 gisteren zei over dat salaris wat die jongens krijgen? zou het niet eens zo kunnen zijn dat harm gewoon niet weet wat die aan het doen is? jij draait als een blad aan de boom.
za 27 oktober 2018 om 08:38 - 27 oktober 2018 om 08:38 # 67775
Smeets
viro
Zo is het. Roda stond op kiepen. Schrouff wilde niet langer de miljoenen tekorten aanvullen. Hij wil de club ook niet kapot laten gaan. De oplossing is gevonden in de G6. Die moeten saneren en de begroting sluitend krijgen. Dat betekent minimaal budget voor spelers. Voor de begroting zou dat eigenlijk nul moeten zijn. Er is geprobeerd om een redelijke selectie samen te stellen waarbij doelstelling play-offs zal zijn. Kijk je naar de selectie dan zijn de meeste posities redelijk bezet. Moeten er geen blessures en schorsingen zijn. Daarnaast ontbreekt er kwaliteit op een paar posities. Door geldgebrek, tijdgebrek, gebrek aan inventiviteit en kennis is het niet gelukt om een redelijke keeper en spits aan te trekken. Roda speelt voor plek 8 tot 12. Zit het erg tegen dan zou dat zelfs wel eens te hoog gegrepen kunnen zijn. Zoals de meesten hier weet ik ook niet hoe het ervoor staat met Korataev. Persoonlijk geloof ik er niet in. Ik ben bang dat we het dieptepunt nog niet hebben bereikt. Echter vele clubs zijn door een diep dal gegaan en er ook weer uit gekomen. Dat gaat voor Roda ook gelden.
za 27 oktober 2018 om 08:21 - 27 oktober 2018 om 08:21 # 67774
viro
Na de teleurstelling van gisteren mogen we vandaag gewoon blij zijn dat Roda nog bestaat.

In Juni stonden we echt op het randje van omkiepen. Zat er een slot op de beurs. Nu zijn mensen aan het miepen hoeveel budget er is. Zolang je tekort blijft komen is er eigenlijk helemaal geen budget. Dan heb je zelfs geen recht om jezelf een betaaldvoetbal club te noemen.

Deze mooie club is gewoon vakkundig naar de klote geholpen en iedereen weet door wie. Ben blij met elke week dat ze nog spelen. Kan zomaar de laatste zijn geweest.
za 27 oktober 2018 om 08:01 - 27 oktober 2018 om 08:01 # 67773
Roy79
In plaats van me weer helemaal klote te voelen... Raad eens... Het interesseert me niks meer:) Enige prikker dit weekend en dat ze het maar uitzoeken bij het oooh zo mooie roda. Weet dat ik me zou moeten neerleggen bij waar de club nu staat. Het boeit me geen ene moer meer. Gaan met 4 man naar psv kijken. Mooi voetbal op nog geen uur rijden. Weet je clubliefde kent een liga. Ik ga niet meer kijken naar een gelijkspelletje tegen Jong AZ. Wil voetbal zien. Fijn weekend!
za 27 oktober 2018 om 06:46 - 27 oktober 2018 om 06:46 # 67771
Marco
Grappig..en dan vraagt men zich nog af waarom mensen niet meer verschijnen....wat een kansloos stelletje (sorry admin, ban me maar). Ik zou zeggen, slaap je roes morgen even uit en lees hier dan nog eens terug. No hard feelings, Roda speelt beroerd, weekend, alcohol. Allemaal prima, maar dit niveau is toch nauwelijks volwassen te noemen?
Probeer er in de emotie een beetje rekening mee te houden....hiermee gaat de negatieve spiraal alleen maar verder naar beneden.
za 27 oktober 2018 om 01:02 - 27 oktober 2018 om 01:02 # 67770
Pwhb
Heerlerbaan

gast, jij hebt echt geen idee waarover je het hebt he?
za 27 oktober 2018 om 00:49 - 27 oktober 2018 om 00:49 # 67769
Heerlerbaan
Jongens, laat PlatformRJC maar lullen. AK heeft hen gewoon geld beloofd om stil te zijn en ja te knikken wanneer het over AK gaat. Vanuit het platform heb ik nog nooit een enkele kritische noot gehoord over de malafide Rus.

Het platform zou zelf in actie moeten komen om partijen en/of sponsoren te vinden. Ook ten tijde van Collard en Caanen zijn ze maar blijven zeggen dat het goed kwam. Nou, we staan er hartstikke goed voor, 16e op basis van de laatste 9 wedstrijden IN DE KEUKEN KAMPIOEN DIVISIE notabene..
za 27 oktober 2018 om 00:31 - 27 oktober 2018 om 00:31 # 67768
Hutch
Bij Dordrecht snap ik het wel. daar rooien ze het met 8 ton op jaarbasis. Maar Roda heeft nog altijd een begroting van 5 a 6 miljoen. En speelt met een volslagen afgeroomde jeugdselectie. Het geld zou tegen de plinten moeten klotsen. maar nee, ze moeten bedelen ook nog. Bij gemeente, bij geldschieters - noem maar op.
Waaraan gaat al dat geld op? Harm kan lullen tot 'ie een ons weegt, het is mij echt niet uit te leggen.
za 27 oktober 2018 om 00:23 - 27 oktober 2018 om 00:23 # 67766
adminDit is een geverifieerd account
Ik wil iedereen vriendelijk doch dringend verzoeken om met elkaar op een respectvolle manier de discussie aan te gaan (de berichten hieronder zijn een perfect voorbeeld van hoe het NIET moet!) lukt dit niet zullen er voor diverse personen een ban gaan volgen.
za 27 oktober 2018 om 00:11 - 27 oktober 2018 om 00:11 # 67765
Z24
Het niveau hier past bij de stand op de ranglijst....
vr 26 oktober 2018 om 23:53 - 26 oktober 2018 om 23:53 # 67764

Voorspel de wedstrijd
Niet ingelogd
Log in of word lid om een voorspelling te kunnen plaatsen
vrijdag 02 mei 2025 om 20:00
Krasstadion



FC Volendam


Roda JC Kerkrade

Ik geef wijzijnrodajc.nl toestemming mijn emailadres te delen met Roda J.C. B.V. zodat Roda J.C. B.V. mij kan benaderen inzake de seizoenkaart campagne 2024/2025.

Ik wil een reminder ontvangen voorafgaan aan de wedstrijddag indien ik mijn voorspelling nog niet heb doorgegeven.

WZRJC Poule klassement