RJC96 schreef:
DrHerjod schreef:
Derharrie schreef:
Ja tuurlijk we houden een wereldgozer als Korotaev buiten de deur die wel ff zo miljoenen op tafel legde, we hangen ons al jaren een wokejasje om met alles wat daar bijhoort. We missen alleen nog een regenboogzebrapad voor het pls en een paar van die linkse d66 gender neutrale wc's op west.... en dan gaan we opeens met de city group in zee. Tjongejonge dat is echt het slechtste wat je als club kan worden,en als fan kan overkomen. Modern football pur sang, en dan weer typerend als ik de namen van de usual suspects weer lees die het een goed idee vinden. Man man man de kindercreche van wzr zitten weer met een zakje chips en slurpend aan een capri sonne te jubelen. City group mye ass. Maar Roda kennende zullen ze wel weer voor dit zeer slechte idee kiezen, zoals Roda al 30jaar voor steeds het slechtste idee kiezen. Dus ik sluit zeker niks uit.
17 februari 2025 om 22:50
Tot je eigen koter op school wordt gepest vanwege haar of zijn geaardheid. Je bent gewoon een halve tamme. Het is allemaal maar woke en links en bla bla bla, tot je er zelf mee te maken hebt. Zo makkelijk.
18 februari 2025 om 01:15
De problemen met dat woke gedoe gaat niet over geaardheid. Met geaardheid heeft vrijwel niemand in Westerse landen (wanneer ze in een Westerse cultuur zijn opgegroeid tenminste) meer problemen. Het gaat over doen alsof dingen als zwanger persoon ipv vrouw, het verheven voelen van mensen waarvoor het eten en drinken groene troep een obsessie is, het onderwijzen van rare seksuele troep aan basisschoolkinderen, het veroordelen van mensen die geen klote geven om voor gezinnen, die gewoon een prettig leven willen, niets opleverende duurzaamheid, doen alsof mensen die zichzelf non-binair 'hen' noemen normaal zijn en het veroordelen die dit achterlijk vinden, de haat tegen conservatisme tenzij het uit de streng islamitische hoek komt want dan is het super en onderdeel van een cultuur die wij moeten respecteren, en het constant beschuldigende vingertje van minderheidsgroepen naar de stille meerderheid.
En dan oprecht afvragen waarom in elk Westers land extreemrechts in opkomst is.
18 februari 2025 om 09:24
Dat woke een gevaar voor de samenleving is, dat is wel zeker.
Transgenders en groene sappen drinkers op zichzelf niet.
Zit sinds een tijdje thuis nadat mijn werkgever, waar ik meer dan 10 jaar werkte, besloot dat het tijd was voor de woke cultuur. Een lhbtq strijder manager gemaakt waarna letterlijk iedere leidinggevende is ontslagen of in een hoekje is gedreven wat heeft geleid tot ontslag.
Nu zijn er alleen nog maar leidinggevenden uit de lhbtq wereld. Assistent leidinggevenden mochten alleen nog maar jongens met een andere huidskleur worden, en dit is letterlijk zo gezegd, omdat het anders niet divers genoeg was.
Leidinggevenden mochten transgenders, die 6 keer zo langzaam werkten als anderen niet eens op de meest gevoelige manier vragen hoe ze hun konden helpen om toch wat sneller/beter te kunnen presteren. Als ze het zouden vragen zoals de manager het doet bij 'gewone' mensen werd je buiten gegooid.
Het heeft mij een hele mooie regeling opgeleverd maar woke cultuur is pure discriminatie waar je, wat je geaardheid of genderprobleem ook is, zo ver mogelijk bij uit de buurt moet blijven.